Phagogel – poznaj ten skuteczny żel do dezynfekcji rąk!

Dezynfekcja rąk to bardzo ważna rzecz. Szczególnie w obecnych czasach, gdy o higienę dbamy chyba najintensywniej w historii całego świata. Nie można jednak zapominać, że była z nami już od dłuższego czasu. Ręce dezynfekowane są przez lekarzy, pielęgniarki, kosmetyczki, weterynarzy czy piercerów oraz tatuatorów. Najprościej mówiąc, wymaga tego każdy zawód, w którym posiadamy kontakt z drugim człowiekiem. Na jaki żel do dezynfekcji rąk się zdecydować?

Dlaczego Phagogel to środek, który warto wybrać do naszego gabinetu?

W każdej pracy, powinniśmy czuć się komfortowo. Dzięki temu, wykonujemy swoje obowiązki w o wiele efektywniejszy sposób, a nasze samopoczucie jest zauważalnie wyższe. Jednym z produktów, które mogą nam to zapewnić jest Phagogel. Jego wysoka skuteczność sprawi, że będziemy chronieni w stu procentach. Jest to środek alkoholowy, który charakteryzuje się szerokim spektrum biobójczym. Oznacza to, że zarazki nie mają szansy na przeżycie. Sprawdzi się świetnie zarówno podczas dezynfekcji chirurgicznych jak i higienicznych. Dzięki formie żelu, jest bardzo wygodny w użytkowaniu oraz nie pozostawia nieprzyjemnego uczucia klejących się dłoni. Każde z tych właściwości na pewno wpłynie pozytywnie na jakość naszej pracy. Żel do dezynfekcji rąk pozwoli nam utrzymać odpowiedni poziom higieny w gabinecie i zadbać o bezpieczeństwo pacjentów oraz pracowników placówki.

Phagogel – żel do dezynfekcji rąk, który sprawdzi się w wielu sytuacjach

Tak jak wspomnieliśmy wyżej, Phagogel sprawdzi się idealnie zarówno w tradycyjnym gabinecie lekarskim, jak i na sali operacyjnej. Dzięki temu, nie musimy szukać dwóch różnych produktów i dokładać niepotrzebnej pracy. Phagogel znajdziemy na przykład tutaj https://ann-med.com/oferta/plyny-do-dezynfekcji-rak/. Składanie zamówienia poprzez hurtownie to zawsze dobry pomysł. Możemy bowiem zaopatrzyć się w większą ilość produktu, aby nie doprowadzić do sytuacji, w której nam go zabraknie. Naszym zdaniem jest to najlepsza forma robienia tego typu zakupów.

You May Also Like

About the Author: admin

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *