Wynajem lodowisk – dlaczego taka usługa się opłaca?

Mobilne lodowiska są jedną z największych atrakcji w okresie zimowym. Na taką rozrywkę decydują się zarówno młodsi jak i starsi. Obiekty te, wbrew powszechnej opinii, nie muszą być jednak kosztowną inwestycją. Wszystko zależy bowiem od formy współpracy. Dlaczego wynajem lodowisk jest warty naszej uwagi?

Budowa lodowiska mobilnego – o czym trzeba pamiętać?

Gwarantem skutecznego funkcjonowania obiektu przez cały sezon jest skuteczny system mrożący. To on odpowiada za utrzymanie niskiej temperatury niezależnie od panujących warunków atmosferycznych. Właściwe zmrożenie tafli jest bowiem gwarantem bezpiecznego korzystania z obiektu. Sercem lodowiska mobilnego jest agregat chłodniczy. To on odpowiada za chłodzenie całego układu, który składa się z rur rozprowadzonych po całej powierzchni obiektu. Agregat pracuje nieustannie, dzięki czemu wahania temperatury otoczenia nie mają wpływu na stan tafli. Dla budowy lodowiska kluczowa jest jego lokalizacja. Najlepiej umieścić je w miejscu chętnie uczęszczanym zarówno przez mieszkańców, jak i turystów. W pobliżu nie powinno także zabraknąć przyłącza energetycznego i wodnego. Musimy przecież zadbać o zasilanie całego obiektu.

Wynajem lodowiska – gdzie znaleźć najlepsze rozwiązanie?

Z lodowisk mobilnych korzystają już nie tylko duże miasta. Coraz częściej sięgają po nie także mniejsze miejscowości oraz samorządy gmin. Na montaż takiego obiektu decydują się również właściciele galerii handlowych czy kin. Lodowiska nie musimy kupować na własność. Bardzo dużą popularnością cieszy się chociażby ich wynajem. Dzięki temu zyskujemy obiekt stworzony z wysokiej jakości komponentów. Nie będziemy także mieli problemów z dopasowaniem lodowiska do naszych potrzeb. W profesjonalnych firmach możemy liczyć na wsparcie doradców, którzy pomogą znaleźć najlepsze rozwiązanie. Więcej o tym dowiesz się tutaj https://www.ras-lodowiska.pl/produkt/wynajem-lodowisk-mobilnych/. Decydując się na taką współpracę zyskamy także wsparcie serwisowe. Nie będziemy więc musieli martwić się o długie przestoje spowodowane awarią systemu chłodzącego. Serwisanci pojawiają się bowiem najszybciej jak to możliwe.

You May Also Like

About the Author: admin

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *