Laser frakcyjny – czego spodziewać się kiedy wybierasz ten zabieg?

laser

Nowoczesna kobieta nie boi się nowoczesnych rozwiązań, jeśli chodzi o urodę i odmładzanie. Zioła i olejki mają swój urok, jednak jeżeli poszukujesz rozwiązań, które przynoszą szybkie i spektakularne efekty, najskuteczniejsza w walce ze zmarszczkami jest technologia. Laser frakcyjny to innowacyjna metoda ujędrniania skóry, którą warto wypróbować. Zobacz jak co cię czeka przed, w trakcie i po zabiegu, kiedy zdecydujesz się odjąć sobie kilka lat przy pomocy wiązki lasera.

Laser frakcyjny – co przed zabiegiem?

Z zabiegu będziesz musiała tymczasowo zrezygnować jeśli jesteś w ciąży, przechodzisz infekcję skórną lub bierzesz leki światłouczulające lub zmniejszające krzepliwość krwi. Przed zabiegiem zrezygnuj z solarium i samoopalacza, nie pij też alkoholu. Zanim rozpocznie się kuracja laserowa, skóra zostanie dokładnie oczyszczona i zdezynfekowana przez kosmetyczkę, ale i tak będzie lepiej jeśli tego dnia zrezygnujesz z makijażu.

Laser frakcyjny – w trakcie zabiegu

Jesteś niecierpliwa? Nie martw się, naświetlanie laserem trwa około 30 minut. Dla trwałego efektu zaleca się wykonać serię 4-6 sesji w około dwutygodniowych odstępach, jednak dzięki temu, że wizyta w salonie nie zajmie ci nawet godziny, z łatwością zorganizujesz sobie czas, aby wykonać pełną kurację odmładzającą. Jeśli zaś chodzi o sam przebieg zabiegu laserowego, polega on na punktowym kierowaniu wiązki lasera na wybrane partie skórne. Promień lasera wnika głęboko pod skórę i w kontrolowany sposób niszcząc tkanki, zmusza je do regeneracji. Proces ten może wywołać lekki dyskomfort, ale jest stosunkowo mało bolesny i zazwyczaj nie wymaga znieczulenia.

Laser frakcyjny – efekty

Zależnie od intensywności zabiegu, skóra może wymagać rekonwalescencji lub jedynie nałożenia preparatu nawilżającego. Natomiast jeśli chodzi o efekty po skończonej kuracji, mogą one pojawić się nawet po trzech miesiącach. Jednak skuteczność odmładzania leserem potwierdzają liczne badania, z których wynika, że skóra po zabiegu jest ujędrniona i naciągnięta jak po liftingu, znikają zmarszczki, kurze łapki oraz blizny i przebarwienia. Poszukując gabinetu kosmetycznego, który ma w ofercie tę usługę, warto zajrzeć tutaj https://nowacka.com.pl/. W tym salonie stosuje się laser frakcyjny nieablacyjny, co oznacza, że nie uszkadza on powierzchni skóry. Dzięki temu można uniknąć tygodniowej rekonwalescencji i strupków na twarzy.

You May Also Like

About the Author: admin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *